vsetkovklude

vsetkovklude | kopyto, jelito, platí to :)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
vsetkovklude
Smer
 
Michal
Michal | 11.4.2022 17:20

otázka za milión - prečo ???
Znova sa dostať k neobmedzanej moci a zachrániť si rite pred basou.


vsetkovklude
vsetkovklude | 11.4.2022 17:34

Sú 3 možnosti:
1. Bolo to tak vždy, hrali na obe strany, len my sme to nikdy nechceli vidieť, že zrádza národ, resp. nedávali sme tomu váhu
2. Keď sa dostane k moci za pomoci hlasov proruských dezolé, zase si pôjde kvázi európsku cestu a Blaha to ovciam už nejako vysvetlí.
3. Úplne sa pomiatol a zistil, že ak bude proruský, tak mu to v konečnom dôsledku zaistí beztrestnosť aj za cenu, že zapredá krajinu RuSSom.

A teraz si vyber, jedno lepšie ako druhé, ostáva už len veriť, že ak sa za 2 roky dostane k moci, bude už nová železná opona spadnutá a nebude cesty späť, bo sme v prdeli...


Gargamel
Gargamel | 12.4.2022 21:35

Tak keď tento jednoduchý zhluk buniek pôjde na rebriňáku na jarmok, tak dúfam, že to bude niekde za Uralom, kde inteligenčne aj emočne patrí. Dúfam, že si tam za tú železnú oponu zoberie so sebou všetkých tých, na ktorých musíme míňať životnú energiu iba tým, aby sme našu civilizáciu zachránili od morálneho úpadku (viď Rusko, WhiteRusko, takmerRusko=Srbsko, začínajúce Maďarsko=vazalRusko,...). Takýto paraziti, s inteligenciou žiakov max. druhého stupňa, útočia na skutočných vedcov/odborníkov (covid). A naopak, vyzdvihujú a propagujú režim, v ktorom by nemali právo ani kritizovať. To je ten paradox týchto zaostalých. A taký jojojo si dokonca myslí, že je inteligenčne na rovnakej úrovni, len "na druhej názorovej strane" :) A pritom nevie ani sformulovať jednu konkrétnu odpoveď na priamu otázku (z minulých diskusií, je tu toho kopec)


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader