vsetkovklude

vsetkovklude

vsetkovklude | kopyto, jelito, platí to :)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
vsetkovklude

Zvieratká v lese sa rozhodnú, že si postavia bytový dom, aby mali kde na zimu bývať. Dohadujú sa, kto pôjde do mesta na stavebný úrad zariadiť všetky potrebné povolenia. Po krátkej porade zvolia líšku, lebo tá je prefíkaná, tá to určite vybaví. Za týždeň sa vráti líška celá smutná, 9 povolení mám, no to 10. nejde :( Zvieratká sa nevzdávajú a vyšlú medveďa, ten je silný, isto to pretlačí. Medveď sa vráti po týždni smutný, 9 povolení mám, ale to 10. proste nejde :( Zvieratká sú v koncoch, keď tu sa prihlási somár. Ja by som to skúsil! Zvieratká už nemajú čo stratiť, tak ho vyšlú do mesta na stavebný úrad. Na druhý deň sa somár vracia a za ním nákladiaky s tehlami, pieskom, domiešavač s betónom. Zvieratká sa nadšene pýtajú osla, ako to dokázal. Ále, to nič nebolo, prídem na úrad, otvorím dvere a tu spolužiak, tam spolužiak...

 
petersonm
petersonm | 21.7.2021 10:56

Zvieratká v lesa chceli mať grupensex.
Najprv, že nie, nesúhlasili, že také nemravnosti robia len ľudia. No napokon, naveľa sa dohodli, že áno, že to urobia, ale s jednou podmienkou: nebudú žiadne prezervatívy, sex na ostro. A tak sa zvieratká zídu na čistinke, vyzlečú sa z kožúškov a idú na akciu.

O chvíľu kričí zajac: "Vyhoďte medveďa, vyhoďte medveďa, medveď podvádza! Fúj! Medveď má prezervatív - vyhoďte ho z kola von!
Medveď sa pozrie na zajaca a vraví: "Čo ti šije, zajac!, To nie je prezervatív. Nemám prezervatív. To má len dážďovka fajčí!"


vsetkovklude
vsetkovklude | 21.7.2021 12:01

petersonm: :D:D:D


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader