vsetkovklude

vsetkovklude

vsetkovklude | kopyto, jelito, platí to :)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
vsetkovklude
ruský hybrid Zdroj: www.facebook.com
 
Jojojo
Jojojo | 7.5.2021 21:02

"Vec, ktorá je strašidelná, že sme prijali pozíciu, že kto má pochybnosti, je prokremeľský trol. Veľa ľudí sa bojí povedať názor, pretože médiá a rôzni blázni, ktorí nikdy nič nevideli, iba si niečo prečítali, sú schopní vás odsúdiť len preto, že pochybujete."


Jojojo
Jojojo | 7.5.2021 21:13

"...demokracia je predsa o diskusii. Samozrejme, nemá zmysel sa baviť s ľuďmi, ktorí zámerne šíria hlúposti, ale na základe pochybností môžeme dôjsť k viac-menej objektívnemu záveru. To sa však u nás eliminuje tým, že mainstream povie ako čo je, vyjadruje sa pritom spôsobom, že o tom vôbec nepochybuje a tí, ktorí o tom pochybujú, nedostanú priestor túto pochybnosť vyjadriť. Ešteže sú alternatívne médiá, na ktorých to môže zaznieť, pretože inak by to bola hrozná masáš, možno ešte horšia, ako za boľševika. Myslím si, že toto je chyba. Prestaňme sa nálepkovať, prestaňme hľadať nepriateľov a hľadajme pravdu.
Keď začneme veriť iba jednej "pravde", ktorá svedčí iba jednej skupine ľudí a začneme ju vynucovať rôznymi opatreniami, tak môžeme škaredo dopadnúť."


vsetkovklude
vsetkovklude | 8.5.2021 07:35

Máš plné právo pochybovať, rovnako ako ja mám plné právo si myslieť, že sa mýliš. Voláš po nenálepkovaní a sám rozdeľuješ mainstream a alternatívne média. Jedno však prosím, tu žumpu plnú hovien láskavo nenazývaj médium. Tendenčný blog/vlog nikdy médiom nebol a ani nebude...


Jojojo
Jojojo | 8.5.2021 08:38

"Mám pocit, že SME pravdu pozná a písaním ju len potvrdzuje. Druhým kritickým postrehom je, že noviny nevypovedajú dostatočne o krajine. Ako keby písali pre politikov a nie pre čitateľov. ... Názory v novinách mi pripadajú málo dôveryhodné, lebo sú pravicovo predpojaté. Keď viem, aké názory zajtra nájdem v novinách, tak ma to veľmi nebaví."


Jojojo
Jojojo | 8.5.2021 08:41

Ja nikoho nerozdeľujem, vyberám si. Preto nemám rád, keď niekto nálepkuje alternatívu, lebo aj tam sa nájdu zaujímavé postrehy. Často bližšie k pravde, ako v mainstreame.

"V čom vidíte najväčšie rozdiely medzi Dzurindovou a Ficovou érou?
Nevnímam to ako dve rozdielne éry, má to lineárny vývoj, striedajú sa moci, politické tábory. Problém je, že žijeme v ilúzii, že sú tu dve tváre Slovenska, z ktorých jedna je dobrá a druhá zlá podľa toho, kto si čo myslí. Ťažko sa buduje demokracia v krajine, v ktorej proti sebe stoja dva tábory. Pozrite sa do Maďarska, kde demokracia ide do kolien. A nielen preto, že je tam Orbán, ale pre rozdelenie spoločnosti. Všetky pokusy prehlbovať rozdelenie na Slovensku sú chybné."


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader